Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA

Mix ořechů pikantní

Pikantní mix ořechů je lahodnou kombinací kešu, mandlí a neloupaných pistácií, obohacenou o vyváženou směs koření, která dodává ořechům pikantní nádech. Jemná kyselost díky citronové šťávě, špetka soli a delikátní aroma spolu vytváří neodolatelnou chuť, která potěší milovníky kořeněných pochoutek. T... celý popis
Dostupnost
na dotaz
125,00 Kč
/ ks
111,61 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:1G
Výrobce:Chez Amis
Kompletní specifikace

Pikantní mix ořechů je lahodnou kombinací kešu, mandlí a neloupaných pistácií, obohacenou o vyváženou směs koření, která dodává ořechům pikantní nádech.

Jemná kyselost díky citronové šťávě, špetka soli a delikátní aroma spolu vytváří neodolatelnou chuť, která potěší milovníky kořeněných pochoutek.

Tento mix je perfektní volbou jako svačina na cesty, k vínu nebo pivu, ale také jako křupavý doplněk k salátům či pokrmům z asijské kuchyně.

Navíc obsahuje všechny nutriční výhody ořechů – zdravé tuky, bílkoviny a důležité minerály, které podporují energii a vitalitu.

Vychutnejte si je samotné jako svačinu nebo je nabídněte svým hostům na večírku. Skvělé také k ozvláštnění pokrmů a salátů.

Výživové hodnoty pikantního mixu ořechů (na 100 g):

(Hodnoty jsou orientační a závisí na poměru složek.)

  • Energetická hodnota: 590 kcal (2 469 kJ)
  • Tuky: 50 g
    • z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g
  • Sacharidy: 19 g
    • z toho cukry: 5 g
  • Bílkoviny: 14 g
  • Vláknina: 6 g
  • Sůl: 1,8 g
Parametry
Složeníkešu, mandle, pistácie neloupané, uzené aroma, kari, kukuř.škrob,kyselina citrónová, sůl
DistributorBoussad Amis
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz